Има турнир по CS:GO само в Неделя на 3-ти
Потвърждаване на участие на място (чекиране) от 11:30 до 12:30
Карта aim_map,aim_pistol_csgo
Формат на играта 1v1 – 8 убийства от 15 рунда
Забранени оръжия AWP
Мога ли да си донеса мишка и клавиатура? Да, но кажете на администраторите
Мога ли да си сложа CFG-то? Да, но в рамките на няколко минути и при условие ,че го имате качено онлайн
Мога ли да си настроя мерника? Да, но в рамките на няколко минути
УСЛОВИЯ ЗА ПОБЕДА
Спечелване веднъж на 8 от 15 рунда в BO1

Спечелване два пъти на 8 от 15 рунда в BO3

Всички игри в първи кръг (RO64) се играят BO1 – една игра, победителят от която продължава напред.

Игрите от втори кръг и нататък са BO3 – първият играч, който направи две победи продължава напред (резултат 2-0 или 2-1)
Първа Карта: aim_map Втора: aim_pistol_csgo Трета: aim_map

Условия за игра
Със записване за турнир, организиран от GplayTV, вие се съгласявате с всички правила и норми, налагани за съответния турнир. Също така се съгласявате с всяко решение взето от администраторите преди, по време и след даден мач, както и с промяна на правилата по време на турнира (при необходимост). Съблюдаването за спазване и прилагане на правилата е отговорност на администраторите на турнира.

Всички играчи ще бъдат помолени да спазват адекватно ниво на уважение и приятелско отношение към останалите участници и администраторите. Неспортсменско поведение и неуважение към играчи и администратори няма да бъде толерирано и ще доведе до загуба на игри или до директна дисквалификация от турнира.
Играчите са задължени да следват инструкциите на администраторите на турнира.

Непосредствено след края на записването за турнира се генерира бракета за турнирния ден.
След като бракетът за игра се генерира, играчи няма да могат да бъдат заменяни.
Съперниците се определят след произволно генериране на двойките, които ще играят.

Администраторите на GplayTV ще уведомят играчите за начален час на турнира, както и за начален час на всеки един кръг/следващ мач от надпреварата. Имайте предвид, че всеки кръг може да има изменение в зависимост от продължителността на игрите.
Мачовете започват до 10 минути след обявяването на срещата. Молим да сте в зоната поне 5 минути преди обявеното време за игра.
Ако не се явите в зоната за игра до 10 мин след обявеното време и не вдигате своя телефон, то тогава ще получите служебна загуба.

След края на всяка среща победителят е длъжен да докладва резултата на администраторите с което да затвърди своята победа, като противника също така е длъжен да потвърди резултата.