Power Cup
Regeln
1. Každý tým musí mít min. 4 hráče (brankář, obránce, křídlo a centr)
2. Vítěz bere 3 body, remíza 1, prohra 0.
3. V základních skupinách se v případě remízy zápas neprodlužuje a zapíše se remíza.
4. Vítěz utkání zapíše skóre a výsledek zápasu (W - výhra, D - remíza, L - prohra). V případě remízy se týmy dohodnou, kdo zápas zapíše.
5. V případě výpadku internetu nebo odpojení hráče, se zapne zápas znovu a začne se hrát od času, kdy se tak stalo, se skóre, které bylo u přerušení. Na ledě nikdy nesmí být bot.
6. Každý zápas musí začít do 5 minut po naplánovaném začátku. Jinak bude zápas kontumován ve prospěch týmu, který čekal 3:0.
7. Když tým nenastoupí na 2 zápasy, bude z turnaje diskvalifikován.
8. V případě výpadku EA serverů budou uvedeny náhradní termíny zápasů.
9. Žádné statistiky není potřeba reportovat.

--eng
1. Every team has to have min. 4 players (with human goalie).
2. Winner takes 3 points, draw 1 point, loss 0.
3. There is draw written in the basic groups matches, no overtime is played.
4. The winner writes the score and result of the match.
5. By internet connection loss or player disconnection, the match will be played again from the match time and score when it happened. No bots allowed in the play.
6. Every match has to start till 5 minutes from planned start. Otherwise will be contumated 3:0.
7. If the team will not play 2 matches, will be disqualified from the tournament.
8. In case of the EA servers failure the substitute terms will be set.