İncehesap PUBG DUO Turnuvası

İncehesap PUBG Duo Turnuvası FİNAL Aşaması 1. HAFTA

Par İncehesap
Online
Description
İncehesap.com PUBG Turnuvası’na katılmak için turnuvaya kayıt yaptırmalısınız. 3 hafta boyunca yapılacak elemelerde, her hafta 128 takım mücadele edecektir.

Kayıt dönemlerinde, her hafta için formu eksiksiz ve hatasız bir şekilde dolduran ilk 128 takım mücadele etmeye hak kazanacaktır. Turnuva duo (2 kişilik) modda oynanacaktır.

Turnuvanın bir önceki ön eleme aşamasına kayıt yaptıramayan veya ön eleme aşamasında başarılı olamayan takımlar diğer ön eleme aşamalarına kayıt yaptırabilirler. Ön eleme aşamasındaki gruplarda başarılı olan toplam 32 takım diğer ön eleme aşamalarına katılamazlar.
Fuseau horaire
Europe/Istanbul (UTC+03:00)
Contact
Join Discord
Prix
50.000 TL Değerinde ÖDÜL HAVUZU
Règles
Eleme Aşaması
Her hafta 128 duo takım ön eleme aşamasına katılacaktır. Takımlar 4 gruba (A, B, C, D) eşit bir şekilde ayrılacaktır. Bu aşama toplam 3 hafta tekrarlayarak devam edecek ve ön eleme aşamasına toplamda 384 Duo takım kabul edilecektir.

Grup aşamalarında oynanacak 3 maçın sonucuna göre en çok puanı toplayan 8 takım haftalık ön eleme finaline katılmaya hak kazanacaktır. Haftalık ön eleme finalleri yine 3 maç üzerinden oynanacaktır. En çok puanı toplayan 12 takım turnuva finallerine katılmaya hak kazanacaktır.

Ön eleme aşamasında oynanacak haritalar sırası ile Erangel, Sanhok ve Miramar’dır.Turnuva sistemindeki puanlama tablosuna buradan ulaşabilirsiniz.

Eleme Aşaması Takvimi
1. Hafta

a. Kayıt dönemi / 12 Mayıs – 19 Mayıs
b. A,B Grubu maçları / 20 Mayıs
c. C,D Grubu maçları / 21 Mayıs
d. 1. Hafta grup finali / 22 Mayıs
2. Hafta

a. Kayıt dönemi / 23 Mayıs – 29 Mayıs
b. A,B grubu maçları / 30 Mayıs
c. C,D grubu maçları / 31 Mayıs
d. 2. Hafta grup finali / 1 Haziran
3. Hafta

a. Kayıt dönemi / 2 Haziran – 8 Haziran
b. A,B grubu maçları / 9 Haziran
c. C,D grubu maçları / 10 Haziran
d. 3. Hafta grup finali / 11 Haziran
Final Aşaması

Ön eleme aşamasından gelen toplam 36 takım ile final aşamasına geçilecektir. Turnuva canlı olarak incehesap.com Twitch kanalı üzerinden yayınlanacaktır. Takımlar 5 maç üzerinden mücadele edilecektir. Oynanacak haritalar sırasıyla 2 maç Erangel, 2 maç Sanhok, 1 maç Miramar’dır.

Final Aşaması Takvimi

a. Final aşaması maçları / 14 Haziran