Estanbul Bayram Turnuvası

Estanbul Gaming Bayram Turnuvası PUBG Squad

By Estanbul Gaming
Online, Istanbul
-
Description
Razer ekipman + nakit ödüllere sahip PUBG Squad turnuvasıyla bu bayramda sizlerleyiz!

Turnuva 25 Mayıs tarihinde, saat 18:00'da 1. Gün A Grubu maçlarıyla başlıyor. 2 gün sürecek turnuva, tamamen online olarak gerçekleştirilecek.

Turnuvanın 1. gününde, katılımcılar 16 kontejanlı 3 gruba ayrılacak ve her grup ilki Erangel, ikincisi Miramar, üçüncüsü Erangel'de olmak üzere üçer maç yapacaklar. Maçların sonucunda, her gruptaki ilk 5 takım(B Grubunda 6 Takım), 2. Günde oynanacak Final Grubuna yükselmeye hak kazanacak.

İkinci gün (26 Mayıs 2020) 16 takım, nihai zafere ulaşmak için karşılaşacak. Final Grubuna yükselenler, ""1. Erangel - 2. Miramar - 3. Miramar - 4. Erangel"" haritalarında olmak üzere toplam 4 maç yapacak.

2 gün boyunca Estanbul Gaming Twitch kanalında, Wandayss ve Aydın Esports'un sunumuyla canlı olarak yayınlanacak turnuvada, izleyiciler de çeşitli hediyeler kazanacak.

Takımınızla bu harika ödüllere sahip turnuvaya şimdi kayıt olun!

#estanbulgaming #pubg #eskt #pubgsquad #pubgturnuva #pubgtournament #pubgturnuvası #ödüllüturnuva #razer #razerkraken #razerfirefly
Timezone
Europe/Istanbul (UTC+03:00)
Contact
Join Discord
Prize
1. Takım - 1200₺ + Razer Kraken Multi-Platform Kulaklık 4x
2. Takım - 1000₺ + Razer Firefly Cloth Edition Mouse Pad 4x
3. Takım - 600₺
4. Takım - 200₺
Rules
Format

Turnuvanın 1. Gününde her katılımcı 2 adet maç oynar. 2. Gün Final Grubunda kazananlar oynanacak 4 maçın sonunda belirlenir.
1. Gün Grup Haritaları: 1. Erangel - 2. Miramar - 3. Erangel
2. Gün Grup Haritaları: 1. Erangel - 2. Miramar - 3. Miramar - 4. Erangel
Tüm turnuva FFP oyun modunda oynanacaktır.
Tüm maçlar oyunun oynanabilir en güncel versiyonunda oynanır.
Turnuvaya katılan herkes aşağıdaki kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Kurallar

Her katılan takımın en az 1 üyesinin, turnuva kaydını tamamlamak ve maç bilgilerini takip etmek için doğrulanmış bir Toornament hesabına sahip olması gerekmektedir.
Tüm takımlar, bünyesinde yer alan oyuncularının en güncel Steam ID’lerini kayıt sırasında belirtilen yerlere eklemelidir.
Bir takım, tüm bilgileri doğru şekilde belirtilmiş en az 4 oyuncudan oluşmak zorundadır. Takımlar, isterlerse bünyelerine yedek olarak 1 kişiyi daha kayıt edebilirler.
Turnuva sırasında, takım adı altında, turnuvaya kaydı girilmemiş bir oyuncu oynatılır ise, veya böyle bir durum talep edilirse, turnuva yönetimi takımı veya oyuncuyu hem turnuvadan hem de ödüllerden men etme hakkında sahiptir.
Tüm maçlar, oyunun Avrupa sunucusunda oynanacaktır.
Maç sonuçları ve turnuva ilerleyişi, platform üzerinden adminlerimiz tarafınca yapılacak olup, katılımcılar, isterlerse daha sonrasında itirazda bulunmak için tamamlanan maçların ekran görüntülerini alabilirler.
Bir itiraz sırasında, ekran görüntülerinin görsel manipülasyonlarını yapmak ve değiştirmek turnuvadan men edilme sebebidir.
Her takım, maç saatinden 15 dakika önce belirtilen sunucuda ve belirtilen sırada hazır bulunmak zorundadır. Maç başlangıç saatine geç kalan takımlar beklenmeyecek ve sonuca maçtan çekilmiş olarak eklenecekledir. Oyuncuların ve takımların yaşayacağı teknik ve bağlantı problemlerinden kendileri sorumludur.
Maç süresince, sunucudan kaynaklanan hatalar dışında, maçın bozulması ve/veya tekrarı kesinlikle mümkün değildir.
Turnuva sırasında her takım, bulunduğu gruptaki diğer 16 takımın 12sini geride bırakması halinde başarıya ulaşmış sayılır. Sıralamalar şu puan durumuna göre hesaplanacaktır;

1. Takım = 10
2. Takım = 6
3. Takım = 5
4. Takım = 4
5. Takım = 3
6. Takım = 2
7. Takım = 1
8. Takım = 1
9-16. Takımlar =0

(Puanlama sistemi PUBG Esports Global Kurallarına Göre Belirlenmiştir)

Ek olarak, her skor +1 puan değerindedir.
Tüm katılımcılar sportmence davranmak zorundadır. Hakaret ve karşılıklı tartışma sonucunda, itiraz için ekran görüntüsü alınmalı ve turnuvanın yöneticilerine iletilmelidir.
Turnuvanın tamamı, twitch.tv/estanbulgaming adresinden canlı olarak yayınlanacağı için, turnuvada yayın yapmak isteyen takımların turnuva yönetiminden özel olarak izin alması gerekmektedir. Böyle bir durumda en az olarak 3 dakikalık bir gecikme uygulanmak zorundadır. Turnuva yönetiminden habersiz olarak yayın yapan takımlar turnuvadan men edilebilir.
Turnuva süresince herhangi bir 3. Parti yazılımını kullanmak kesinlikle yasaktır.