Toornament
Play
Tournaments
Organize
Log in
Toornament
Play
Toornament
Play
Tournaments
Organize
Log in
Toornament
Play
Кубок ФКФ 2021 Final
Fifa 21
Xbox One
-
By
ФКФ России
Online,
Онлайн
http://cyberfootballcup.ru/
Winner
Мамхегов Костя (Москва)
Information
Matches
1. Групповой этап (один круг)
2. Плей-офф (bo3/bo1)
Schedule
Latest results
Upcoming matches
Participants
Rules
Group 3
Groups
All groups
Group 1
Group 2
Group 3
Group 4
#
Name
P
W
D
L
F
SF
SA
+/-
Pts
1
Кисленко Валерий (Челябинск)
4
3
1
0
0
8
5
3
10
Кисленко Валерий (Челябинск)
2
Кандыба Богдан (Сухиничи)
2
Кисленко Валерий (Челябинск)
3
Хлямов Данила (Петрозаводск)
2
Белобрюхов Максим (Санкт-Петербург)
F
Кисленко Валерий (Челябинск)
W
Логинов Игорь (Ульяновск)
1
Кисленко Валерий (Челябинск)
3
2
Логинов Игорь (Ульяновск)
4
3
0
1
0
17
8
9
9
Логинов Игорь (Ульяновск)
6
Кандыба Богдан (Сухиничи)
1
Логинов Игорь (Ульяновск)
5
Белобрюхов Максим (Санкт-Петербург)
2
Логинов Игорь (Ульяновск)
5
Хлямов Данила (Петрозаводск)
2
Логинов Игорь (Ульяновск)
1
Кисленко Валерий (Челябинск)
3
3
Хлямов Данила (Петрозаводск)
4
2
0
2
0
12
10
2
6
Хлямов Данила (Петрозаводск)
5
Белобрюхов Максим (Санкт-Петербург)
1
Кисленко Валерий (Челябинск)
3
Хлямов Данила (Петрозаводск)
2
Кандыба Богдан (Сухиничи)
1
Хлямов Данила (Петрозаводск)
3
Логинов Игорь (Ульяновск)
5
Хлямов Данила (Петрозаводск)
2
4
Кандыба Богдан (Сухиничи)
4
1
1
2
0
4
11
-7
4
Кисленко Валерий (Челябинск)
2
Кандыба Богдан (Сухиничи)
2
Логинов Игорь (Ульяновск)
6
Кандыба Богдан (Сухиничи)
1
Кандыба Богдан (Сухиничи)
1
Хлямов Данила (Петрозаводск)
3
Белобрюхов Максим (Санкт-Петербург)
F
Кандыба Богдан (Сухиничи)
W
5
Белобрюхов Максим (Санкт-Петербург)
4
0
0
2
2
3
10
-7
0
Хлямов Данила (Петрозаводск)
5
Белобрюхов Максим (Санкт-Петербург)
1
Логинов Игорь (Ульяновск)
5
Белобрюхов Максим (Санкт-Петербург)
2
Белобрюхов Максим (Санкт-Петербург)
F
Кисленко Валерий (Челябинск)
W
Белобрюхов Максим (Санкт-Петербург)
F
Кандыба Богдан (Сухиничи)
W
Round 1
Кисленко Валерий (Челябинск)
2
Кандыба Богдан (Сухиничи)
2
Хлямов Данила (Петрозаводск)
5
Белобрюхов Максим (Санкт-Петербург)
1
Round 2
Логинов Игорь (Ульяновск)
6
Кандыба Богдан (Сухиничи)
1
Кисленко Валерий (Челябинск)
3
Хлямов Данила (Петрозаводск)
2
Round 3
Логинов Игорь (Ульяновск)
5
Белобрюхов Максим (Санкт-Петербург)
2
Кандыба Богдан (Сухиничи)
1
Хлямов Данила (Петрозаводск)
3
Round 4
Логинов Игорь (Ульяновск)
5
Хлямов Данила (Петрозаводск)
2
Белобрюхов Максим (Санкт-Петербург)
F
Кисленко Валерий (Челябинск)
W
Round 5
Логинов Игорь (Ульяновск)
1
Кисленко Валерий (Челябинск)
3
Белобрюхов Максим (Санкт-Петербург)
F
Кандыба Богдан (Сухиничи)
W
Cookie Policy Information
By using our website, you accept our use of cookies to propose the best user experience and gather useful statistics. To learn more about cookies and edit your settings, check our
cookies
page.
Confirm